top of page

לימודי גינקוסופיה

חכמת האישה השלמה

שנה א' - שנת מבוא ללימודי גינקוסופיה
מחזור הלימודים​ השישי יפתח בנובמבר 2022

יום פתוח אחרון יארך ב: מועד מדויק יפורסם בקרוב

 אמ"ן טבעון

על תכנית הלימודים

 

על תכנית הלימודים

כשקיבלת וסת בפעם הראשונה, כשהתחלת להתנסות במיניות, כשקרו לך דברים שלא רצית, או שלא ידעת אם את רוצה. כשניסית גלולות והן שיגעו אותך, או סידרו אותך, כשהיו לך דלקות חוזרות בדרכי השתן, ולקחת אנטיביוטיקה וזה לא עזר בכלל ורק חזר. כשהתאהבת והתחייבת לזוגיות והשתנית, כשמשהו כאב כשניסית לעשות אהבה. כשלא הצלחת להיכנס להריון, כשנכנסת להריון לא רצוי, כשעברת הפלה, ואולי גם ועדה משפילה, או לידה שקטה. כשהרית, וילדת והנקת והיית לאם, כשהלידה הייתה אורגזמית או טראומטית, או גם וגם. כשאיבדת את עצמך, ומצאת מחדש, כשהתגלה הגוש בשד, כשנפרדת מהרחם. כשזיכרון פגיעה מהילדות פתאום הציף אותך, כשהתקרבה הווסת האחרונה עם כל השינויים, כשהזוגיות נשברה, כשהמוות פקד את ביתך....

 

מי הייתה שם איתך?

למה באמת היית זקוקה?

איך זה היה יכול להיות אילו הייתה מישהי, יודעת, ללוות ולייעץ.
להקשיב, לראות אותך, אותך באמת, אותך כולך?

לבוא איתך לבדיקות רפואיות, להחזיק לך את היד ולנשום, להבין ביחד איתך מה כל האפשרויות, לשמוע את שלל הקולות. להעניק טיפול, לאבחן בדרך נשית, לייעץ בעזרת ידע עתיק על צמחים ותזונה ותנועה, לבנות איתך טקס מעבר, טקס חניכה, טקס חגיגה, טקס ריפוי, התאבלות, שחרור, אישי שלך מול עצמך או במעגל של חברות ואהובות שיתכנס במיוחד בשבילך.

 

ומה אם המישהי הזאת, זו שאליה נערה או אישה פונה, מה אם האישה הזו יכולה להיות את?

אולי זו כבר את ועכשיו הזמן לצאת עם זה החוצה, לקרוא לזה בשם, להתפרנס מזה בשפע ובכבוד?

 

בוגרות לימודי גינקוסופיה כבר עושות בדיוק את זה!

הביקוש רב והגיע הזמן להכשיר מחזור נוסף של גינקוסופיות.

אם את מתעוררת כשאת קוראת את המילים האלו, ואת רוצה להיות אותה אישה חכמה אליה נערות ונשים יכולות לפנות- בואי ללמוד אתנו.

גינקוסופיה.jpg

המחזור השישי של לימודי גינקוסופיה ייפתח בנובמבר 2022

מטרת הלימודים

הכשרת מטפלות בליווי ותמיכה בנשים ובנערות מתוך תפיסת עולם קהילתית, הוליסטית ופמיניסטית.

הלימודים מיועדים לנשים חלוצות עם קריאה עמוקה להיות דור מייסד של מקצוע חדש ועתיק, נשים שרוצות לקחת חלק בהגשמה של אדמת מרפא נשית, להקים ולפתח קליניקות קהילתיות ולהרחיב את מעגל התמיכה של נשים עבור נשים בכל שלבי החיים.

מחויבות חברתית ומלגות

אנו שמחות להציע מלגה עד 80% משכר הלימוד לשתי נשים בעלות יכולת להנגיש את הטיפול הגינקוספי כטיפול המותאם לכל המגזרים והאוכלוסיות בחברה (למידע נוסף)

לימודים שהם שליחות

באמ"ן- אדמת מרפא נשית, אנו מקדישות הרבה מחשבה לקיימות ולפיתוח עסקים מניבים ברוח העמותה אשר יאפשרו לנו לתמוך בנשים רבות לאורך זמן. בחזון שלנו אמ"ן פורחת כמרכז של חכמה וחגיגה נשית אשר בתוכה יש מקום מוגן גם לכאב ולטראומה. תלמידות בית הספר לגינקוסופיה יוכשרו כמטפלות אשר ישתלבו בקהילת המרפא, בקליניקות הקהילתיות ברחבי הארץ וישמשו כשליחות של ריפוי נשי בכל מקום אליו יגיעו. 

מבנה הלימודים

מעגל הרפואה של הגינקוסופיה מורכב מ 12 שערים ו 16 אמהות (ארכיטיפיות) דרכן אנו פוגשות את עצמנו, ואת דרכי הריפוי, מנקודת מבט שונות.

במהלך הלימודים נעבור דרך מעגל החיים הנשי, בכל שער נתבונן בהיבטים חברתיים מגדריים המשפיעים על בריאות, נלמד על האבחנות ודרכי הטיפול של הרפואה המערבית. נעמיק במבט הוליסטי, נתבונן מהזוית של הרגש והרוח, נלמד לטפל במפגש פרטני, להחזיק מרחב במעגל ולהנחות טקסי מעבר.

הלימודים הינם באוריינטציה יישומית תוך שימת דגש על רכישת כלים פרקטיים. גישה זו מאפשרת להתחיל לעבוד כבר מהשנה הראשונה. 

גינקוסופיה היא לא רק שיטת אבחון וטיפול- היא דרך רוחנית, תרגול, ראיית עולם ודרך חיים. תלמידות גינקוסופיה מצטרפות למעגל וקהילה של נשים, אחיות לדרך התומכות אחת ברעותה בריפוי, בחגיגה ובאבל, והן בגדילה שלך. זוהי רשת תמיכה של נשים חכמות שיתמכו בך כך שתוכלי לגדול ולתת את המתנות שלך לעולם.

המפגש הגינקוסופי משלב אבחון ותשאול מעמיק הרואה את האישה השלמה יחד עם טיפול שיח דיאלוגי, מגע, ייעוץ לגבי תזונה, צמחי מרפא ואורח חיים ופעמים רבות מזמין גם נגיעה במימדים של רוח ונשמה. בנוסף למפגשים פרטניים, גינקוסופיות לומדות גם להדריך ולהנחות טקסים ומעגלי נשים ונערות. המפגש הגיניקוסופי משלים ואינו מחליף טיפול רפואי גיניקולוגי.

מבנה הלימודים

קורסי הלימוד

התכנית המלאה לשנה א' תחל בנובמבר ותסתיים ביוני, התכנית כוללת שני ימי לימוד מלאים באמ"ן (טבעון), חצי יום לימוד מהבית ומפגש ערב חודשי, ישנה אפשרות לקחת רק חלק מהקורסים ולהשלימם בשנה הבאה.

שערי נשיות

במהלך שלוש שנות לימודי הגינקוסופיה נעבור בשניים עשר שערי הנשיות. השנה הראשונה מורכבת מארבעה שערים, שכל אחד מהם הוא שער פנימה, שער לאינסוף ושער לכל השערים האחרים: שער הדם-מחזוריות, שער המיניות-אהבה, שער הפוריות-יצירה ושער הלידה- התמסרות. בכל שער נשאל- מה נשים עוברות? למה הן באמת זקוקות? ואיך אנחנו יכולות להיות שם ולאפשר ריפוי עבור האישה, הקהילה, והעולם? נלמד על אבחנות ודרכי טיפול של הרפואה המערבית, נתבונן במבט פמיניסטי ביקורתי על מבני הכוח וההגדרות המשפיעות על בריאות האישה בשער, נעמיק במבט הוליסטי ובדרכי טיפול תוך דגש על כלים הניתנים ליישום בשטח כבר תוך כדי הלימודים.

לאורך המסע דרך השערים ילוו אותנו ארכיטיפיות (פריזמות דרכן נביט על חומר הלימוד, על העולם ועל עצמנו).

רפואת הצמחים בראי האישה

לדעת מה לעשות כשכואבת הבטן, כשמאחרת הוסת, כמישהו נחתך או כשעולה החום, היה בעבר נחלת

כל בית, כל אישה. הקשר עם הצמחים היה חלק מחיי היומיום, הידיעה מה לאכול ומתי, כיצד נכון ללקט, ואילו צמחים ומנחות מתאימות לכל אל או אלה. 

השימוש בצמחי מרפא לצרכי ריפוי ואיזון קיים ומוכר מזה אלפי שנה, והיה חלק בלתי נפרד מחיי הבריאות והרפואה של בני ובנות האדם. לאורך ההיסטוריה נוצר נתק בין האנושות לבין עולם הטבע, בין הנשים לצמחים ולידע הקדום. היום, אנו בעיצומה של מהפכה תרבותית ששבה להכיר בידע ובחכמה הנשית, מתוך החיבור לטבע ולמתנותיו. חכמה הנסמכת על אלפי שנות גילוי ונסיון ועל עשרות שנות מחקר מדעי.

קורס רפואת צמחים בראי האישה מאפשר לנו לצלול לתוך עולמות הריפוי והצמחים, דרך השערים השונים המקבילים לגינקוסופיה; אילו צמחים מתאימים לשער הדם, כיצד להביא את הוסת, אילו צמחים מתאימים להריון ולפוריות, מה בין צמחים ומיניות? בשיעורים אנו נעבור בין שערי האימהות הארכיטיפיות, לבין עולמות הרפואה השונים. הידענית, זו שנעה בין עולמות המדע וחומרים פעילים, הרכבת פורמולות, תשאול והתאמת צמחים, לבין הכוהנת הגדולה, זו הנעזרת בצמחים כבני בריתה, ובונה בעזרתם טקסים ויודעת להתאים עץ לאישה, נחזור למקדשים הישנים ונגלה מהו הכוח הטמון בתוך גזעי עוצמה. ולבסוף, המכשפה, היודעת את הטבע וחוקיו, את דרכי הליקוט ועונות השנה, את הצמחים השונים, והרגעים המושלמים לכל מיצוי ולכל רפואה. היא המכירה את הטבע מתוך לימוד של הידיים ומתוך כפות הרגליים.

זו הדרך והיכולת שלנו לעזור לנשים ואנשים וכמובן לעצמנו לטפח קשר עמוק עם הטבע, לגלות את סודותיו ובו בזמן לתמוך פרקטית בגופינו.

הלימודים מתקיימים באופן תיאורטי ומעשי, הם חוויתיים ורוחניים, במהלך השנה אנו עוברות תהליך עומק אישי וקבוצתי, לומדות להכיר את אשת הרפואה שבנו.

הקורס משלב:

·   שעות עיוניות של לימוד על גוף האישה ופעולות צמחים, קונטרה אינדיקציות ועוד.

·   שעות רבות בטבע, הכרות בוטנית ואקולוגית עם הצמחים השונים.

·   מיומנויות ליקוט וזיהוי.

·   רוקחות והכנה- סירופים, טינקטורות, שמנים, הידרוסולים ועוד.

·   עבודת עומק – טקסים ודמיון מודרך בכדי להתחבר וללמוד מהגוף בצורה ישירה.

·   תשאול ועקרונות הפורמולציה. (השילובים השונים והתאמתם)

סדנאות העמקה

סדנאות בהם נרחיב ונעמיק בתכנים הנלמדים בשיעורי הליבה. בשיעורים אלו נלמד עוד זוויות ראייה ואפשרויות עבודה עם נשים, תוך היכרות עם עולמות ריפוי נוספים. כמו כן, נעמיק את ההיכרות עם שש עשרה האימהות הארכיטיפיות, ונכיר את המתנות שהן מביאות איתן, ארכיטיפיות אלו מלוות אותנו לאורך שנות הלימודים, ומהוות חלק מגלגל הרפואה הגינקוסופי.

שיעורים אלו יועברו על ידי מורות (ומורים) שונות ומגוונות, כל אחת מובילה ופורצת דרך בתחומה.

​חכמת המעגל

אחת לחודש, בזמן ירח מלא, נתכנס תלמידות הווה ועבר, נערוך יחד טקסים וחגיגות לציון זמני השנה ומועדי הלבנה, נתרגל את השימוש בגלגל הגינקוסופי דרך תיאורי מקרים מהקליניקה, סוגיות מהחיים הפרטיים ומהפרויקטים המקצועיים. 
בחלק הראשון של כל מפגש נעבוד עם מעגל הרפואה של הגינקוסופיה ועם חכמת שש עשרה האמהות הארכיטפיות. בכל פעם יתאפשר למשתתפת להביא רעיון, מקרה מהקליניקה, סדנה, פיילוט, כלי חדש או סוגיה אישית אל המעגל ולקבל תובנות, דיוקים, כלים וחכמה מהמעגל עצמו ומהאפשרויות האינסופיות שהגלגל הגינקוסופי מאפשר. לאחר ארוחת ערב משותפת נתכנס סביב המדורה ונקיים טקסים נשיים, לפי מועד השנה והלבנה.

מבחן בית

אחת לשבוע, נתכנס בקבוצות קטנות שיחולקו לפי אזור המגורים. בכל מפגש נענה על עבודת בית שאורכה 4-5 שעות. עבודת הבית מאפשרת למידה והעמקת הידע שנלמד בכיתה, ומסייעת לפתח מיומנויות של חקירה, כמו גם היכרות עם ספרות מקצועית וקריאה ביקורתית, כל אלו תוך למידה בקבוצה תומכת.

מטלות וסטאז' מעשי - היקף החומר הנלמד מצריך מהתלמידות להקדיש זמן משמעותי ללימוד עצמי, למטלות קריאה וכתיבה ולסטאז' מעשי המתחיל כבר בתחילת הקורס.

למי הלימודים מיועדים?

 • נשות מקצוע המטפלות בנשים בכל שלבי החיים – מיילדות, רופאות, פסיכולוגיות, עו"ס, אחיות, דולות, מטפלות ברפואה משלימה, יזמיות חברתיות, מנהיגות וכדומה. כמו כן, הקורס יכול להתאים לנשים אשר מגיעות עם חוויות חיים וחכמת חיים, אם את חושבת שהקורס יכול להתאים לך נשמח לשמוע ממך.

 • נשים אשר מסוגלות ומעוניינות להתחייב למסלול לימודים דינאמי, שעודו בהתהוות

 • נשים שפנויות להתמסר ללימודים, ומוכנות להתמודד עם חומר מורכב ומעמיק הן מבחינה עיונית והן מבחינה נפשית

 • נשים שיש להן קריאה ללוות, לטפל ולהדריך נשים ונערות בכל מעגלי החיים, ולהנגיש חכמה נשית גם לגברים ולילדים

צוות ההוראה

צוות ההוראה

"הקמתי את מסלול הלימודים כי ראיתי שפונות אליי המון נערות ונשים שפשוט לא מקבלות את המענה שמגיע להן וראיתי שלא אוכל לטפל בכולן בעצמי. אין דבר שיותר מרגש אותי מלראות את הבוגרות מביאות את הרפואה שלהן לנשות העולם. אלו הלימודים שחיפשתי עבור עצמי..

מרוה זוהר

מוריה שלוי

רכזת שנה א'

בוגרת המחזור השני של לימודי גינקוסופיה. גינקוסופית- מלווה ומייעצת לנשים במעגלי החיים, מטפלת בגישת ההתמקדות והקונסטלציה המשפחתית, מנחה קורסים, מעגלים וסדנאות לנשים ונערות, מפעילה בביתה את "הקליניקה הקהילתית לנשים ביפו".

עוד מידע באתר https://www.mori.co.il/

profil pic moria (1) - Moria Shalvi (1).

קרן פטר

רכזת מגמת רפואת הצמחים

אוהבת אדם ואדמה. הרבליסטית קלינית. חוקרת את הקשר בין נשים וצמחים. מאמינה בחיים, משחקת בתקשורת. אגרונומית, לקטית ורוקחת. מטפלת ומטופלת. חיה. מרכזת במסלול המופלא של גינקוסופיה את חכמת הצמחים בראי האישה ובמכללת כרכור ליקוט הוליסטי ובפרטי נשים-טבע-רפואה.

keren.jpg

הילה ריצ'י

קורס רפואת הצמחים בראי האישה

ילדה, אישה, אימא ובת זוג. הרבליסטית קלינית, לקטית ורוקחת טבעית. מטפלת ברפואה טבעית באמצעות צמחי מרפא, תזונה ודיקור סיני. חוקרת את פלאי המחזוריות הנשית ואת החיבורים שבין גוף-נפש-רוח. מלמדת את קורס רפואת הצמחים בראי האישה, בשנה א' של לימודי הגינקוסופיה.

20210510_180712.jpg

מרוה זוהר

מייסדת התכנית

מייסדת הגישה הגינקוסופית. מיילדת (CPM בוגרת הקולאג' הלאומי בארה"ב), מטפלת ארויגו, משוררת ופעילה פמיניסטית. מייסדת הקליניקה הקהילתית לנשים ביפו. בעלת תואר ראשון בביולוגיה ומדעי הרוח ותואר שני בהצטיינות יתרה בכתיבה יוצרת, תזה בדגש על אלימות נגד נשים. בוגרת לימודי דיאלוג פתוח, בוגרת קורס של ד"ר ענת גור- שיטות טיפול מתקדמות בטראומה מורכבת. מנכ"לית ומייסדת 'אדמת מרפא נשית'.

בגיל 16 הקימה את האוהל האדום, בגיל 17 סיימה לימודי דולות ובגיל 22 סיימה לימודי מיילדות קהילתית בארה"ב. עבדה כמיילדת ודולה באפריקה, צפון אמריקה וישראל. ליוותה למעלה מ 3,000 לידות. חיה תקופה אצל האינדיאנים בשבט הלקוטה והוסמכה במזיגת מים בטקס האיניפי (סווט לודג'). מזה 15 שנה אוספת ידע מסבתות, מיילדות ומרפאות מסורתיות ברחבי העולם. עוסקת ברפואת צמחים, מטפלת ומלווה נשים במצבי משבר ובעלת ידע רחב בפוסט-טראומה. 

ALB_7070.jpg

מרצות אורחות

נשות מקצוע מובילות בתחומן

נשות מקצוע מובילות בתחומן – רופאות, מיילדות, הרבולוגיות, פיזיותרפיסטיות רצפת אגן ועוד.

מורות נוספות.jpg

דרישות הלימודים

 • 90% נוכחות חובה (לימודים פרונטליים)

 • הגשת עבודות עיוניות וקריאת חומר עיוני בעברית ובאנגלית

 • הכנת פרזנטציות והצגתן בפני משתתפות הקורס

 • פרויקט קהילתי וסטאז' מעשי לכל אורך הלימודים

 • משך הלימודים: ארבע שנים אקדמיות (נובמבר עד יוני)

 • בימי שני ושלישי נפגש בקמפוס של אדמת מרפא נשית. בימי רביעי יתקיימו לימודים מהבית בקבוצות לפי אזור מגורים. בכל שבוע תגיש כל קבוצה מבחן בית.

 • חלק מהמפגשים יתקיימו בטבע. לעיתים יתקיימו ימי לימוד ארוכים יותר שיסתיימו בשעות הערב

מידע נוסף

 

שכר הלימוד ותכנית הלימודים

תכנית מלאה: 18,000 ש"ח בהרשמה מוקדמת, 19,800 ש"ח בהרשמה רגילה

תכנית ליבה: 15,000 ש"ח בהרשמה מוקדמת, 16,500 ש"ח בהרשמה רגילה

תכנית רפואת הצמחים בראי האישה: 7,200 ש"ח בהרשמה מוקדמת, 7,920 ש"ח בהרשמה רגילה

*הרשמה מוקדמת הינה עד לתאריך 20.07.2022

מיקום וזמנים

הלימודים יקיימו בימי שני ושלישי (לסירוגין) בקמפוס של אדמת מרפא נשית בטבעון,

בימי רביעי יתקיים חצי יום לימודים מהבית בקבוצות לפי אזור מגורים, וביום חמישי אחת לחודש

בירח מלא, נפגש באמ"ן לקורס "חכמת המעגל".

WhatsApp Image 2020-03-18 at 21.28.55.jp

תכנית רפואת הצמחים

בראי האישה

התכנית כוללת:

יום קורס צמחים אחת לשבועיים

ריטריט סתיו

2 ימי לימוד גינקוסופיים במהלך השנה 

7,920 ש"ח

7,200 ש"ח

10% הנחה
מחיר הרשמה מוקדמת עד ה-20.7.2022

8ac7345e-8c0c-444d-b8f3-c949f51ebcad.jfi

תכנית ליבה 

התכנית כוללת 2 ימי לימוד מלאים:

יום לימודי ליבה 

יום מבחן בית 

חכמת המעגל - מפגש ערב (אחת לחודש) 

2 ריטריטים - סתיו ואביב

16,500 ש"ח 

15,000 ש"ח

10% הנחה
מחיר הרשמה מוקדמת עד ה-20.7.2022

כיתה.jfif

תכנית מלאה

התכנית כוללת 3 ימי לימוד מלאים:
יום לימודי ליבה 

יום קורס צמחים, יום סדנאות העמקה (לסירוגין)

יום מבחן בית 
חכמת המעגל - מפגש ערב (אחת לחודש)

2 ריטריטים - סתיו ואביב

19,800 ש"ח

18,000 ש"ח

10% הנחה
מחיר הרשמה מוקדמת עד ה-20.7.2022

הערות

דמי הרשמה - 600 ש"ח, שיקוזזו משכר הלימוד (אין החזר עבור דמי ההרשמה).

​אופני תשלום - התשלום ללימודים יתבצע רק באמצעות צ'קים או הוראת קבע.

שכר הלימוד אינו כולל ספרי לימוד.

מדיניות ביטולים:

1. פתיחת תכניות הלימודים מותנית במינימום משתתפות. אמ"ן שומרת לעצמה את הזכות לבטל את התכנית במידה וכמות הנרשמות לא תגיע למינימום הנדרש. במקרה כזה כל אחת מהנרשמות תיודע ויוחזר הסכום המלא ששולם עבור התכנית.

2. ביטול ההשתתפות:

ממועד ההרשמה ועד לתאריך 01.09.2021 - יינתן החזר של 70% משכר הלימוד.

לאחר מכן לא יתאפשר החזר כספי, אך תינתן האפשרות להירשם לתכנית הלימודים בשנה"ל הבאה אחריה בלבד​.

 בכל מקרה של ביטול יש להעביר בקשה למייל Gynecosophia@ohela.org 

*הקבלה לתכנית הלימודים מותנית בראיון ובדיקת התאמה הדדית.

כתבו עלינו

בוגרות מספרות

"זכיתי ללמוד במחזור הראשון , ימי הלימוד היו עבורי עוגן לאורך כל השנה, הזכירו לי את הרפואות העכשוויות והקדומות, אלו הפשוטות ואלו העמוקות יותר, את הכוח המרפא שיש לנו אחת עבור השניה. בכל שנות הלימוד שלי בעבר לא זכיתי לספוג כל כך הרבה רגישות ותבונה אישית ופוליטית שכל כך נחוצה לנו בימים אלו. השימוש בכלים שלמדתי הינו יום יומי , הקורס נתן לי את הבהירות והכלים ללוות נשים שעוברות הפלות, להדריך ולבצע בדיקות שד, להתאים אמצעי מניעה, לבצע מעקב של שישה שבועות אחרי לידה ובדיקה גניקולוגית תקופתית . ככל שאני עובדת יותר שנים ומרגישה חלק מהקהילה ברור עד בסיסיים ונחוצים הכלים האלו". 

ליהי עמיצור לובל, מיילדת בית ומחברת הספר "לידה- מלאכת חיים". בוגרת המחזור הראשון של לימודי גינקוסופיה

 

"הקורס הזה עובד כמו מנוע טורבו חזק. מרוה יודעת לרתום את המשתתפות בצורה שבונה יכולת שינוי גדולה עד לרמה של התמרה. נבנתה כאן תחנת כוח עצומה עם יכולת ריפוי לחברה הנשית כולה. "

ליאת בן אדיבה, דולה, יועצת הנקה

"מה שמשך אותי לקורס היה להיות חלק מקבוצה של חלוצות פורצות דרך בתחום חשוב זה. במהלך הקורס למדתי להקשיב לגוף, להבין מה הוא אומר, פגשתי נשות מקצוע מדהימות עם פתרונות טבעיים לבעיות נפוצות וגם פחות נפוצות. דרך רשימת הקריאה וצוות המרצות קיבלתי נגיעה בידע האין סופי וכלים כדי לדעת להיכן לגשת בהמשך כשיעלה צורך במידע נוסף. רכזות שאפשר לסמוך עליהן שילוו אותי במהלך הקורס הן בתהליכי למידה והן בתהליכים אישיים."

חיה שמעון, דולה, רפלקוסולוגית, גינקולוגית הוליסטית

"הקורס הזה הוא מסע מעורר השראה אל תוך העולם הנשי השבטי. מהיום הראשון שהגעתי לשם נוצר הקסם – התחברתי למעגל של נשים חכמות שכבר יודעות כל כך הרבה על העוצמות הנשיות ורוצות להעמיק עוד ועוד. זכיתי לפגוש נשות מקצוע מדהימות ומרתקות שהכירו לי עולמות מגוונים מוכרים יותר ומוכרים פחות. העמקתי בחיבור שלי לוסת ולמחזוריות. למדתי על טקסים, על מקומות חדשים במיניות ועונג, על ליווי נשים, על הקשבה ותמיכה בכל רגע בחיי אישה, לא משנה באיזו דרך היא הולכת ובמה היא בוחרת. הבנתי המון על העולם בו אנחנו חיות, מה היה פעם, כמה השתנה וכמה עוד צריך לשנות… זה קורס עם ידע עצום שמספיק לחיים שלמים... כל כך שמחה שהמעגל שלנו ממשיך להתקיים ולרקום עוד חיבורים וקשרים ושיתופי פעולה. פשוט זכיתי! אין לי מספיק מילים להודות לך מרוה על מה שיצרת."

איריס גומס: מטפלת בשיטת ארויגו, שיאצו, רפלקסולוגיה ופרחי באך. בוגרת לימודי גינקוסופיה. מתמחה ומלווה נשים בתהליכי פוריות, הריון, מחזור ועיכול

מן התקשורת

התחילה ההרשמה ללימודים  2022-2023!

תודה על הרשמתך! ניצור איתך קשר בקרוב :)

טופס הרשמה
bottom of page