top of page

אמ"ן עד 120 - ממשיכות את המסע

היום לפני שלוש שנים, עם מולד הלבנה של שבט, השקנו את הקמפיין למען אדמת מרפא נשית. ועכשיו בזכותך ובזכות אלפי א.נשים שתמכו, תרמו, שיתפו והאמינו. *אני אשכרה פה! באמ"ן!*

אמ"ן חיה וקיימת, וכרגע מריחה מעוגת שמרים, מלאה קולות של גשמים ונשים צוחקות. זה צחוק מהסוג שמגיע אחרי יום קשה של ניתוקים, ואומץ להסכים להרגיש, לדבר ולא למות. צחוק שהלב בוחר בו, אחרי התופת, מתוך אהבת אמת מפוכחת לחיים, עם כל מה שהם.

בין רסיסי הצחוק, במרווח שבין טיפות הגשם אני זוכרת את הרגעים שדחפו אותי לצאת לדרך הזו- ההלוויות של החברות שלי שהתאבדו כי לא היה להן מקום. החיפוש האישי שלי למקום שיאפשר לי לשרוד את הפוסט טראומה. ההבנה שאין בארץ שלנו מענה מותאם. ההכרה שאין מי שיעשה אם לא נעשה אנחנו.

זו לא דרך קלה. אך אני בהודייה עצומה שבחרתי בה והיא בי, ואני בהודייה עצומה עוד יותר לך, ולכל הא.נשים הנפלאים שלקחו חלק בהגשמת החזון הזה.

ראו מה עשינו יחד: תוך שלוש שנים גייסנו סכום ראשוני, מצאנו מקום בטבעון, הקמנו ארגון, שיפצנו מתחם והכשרנו צוות. *קהילת המרפא נפתחה ערב פסח, במרץ 2020 עם פרוץ משבר הקורונה.* כעת הקהילה פתוחה ותומכת במתמודדות עם פוסט טראומה מורכבת על רקע אלימות מינית בשיטת טיפול פמיניסטית והוליסטית ומעניקה ליווי 24/7. קהילת המרפא שוכנת בליבה של אמ"ן- מרכז לחגיגה, חכמה וריפוי נשי וחברתי. היום בראש חודש שבט, 2021 אנחנו משיקות קמפיין חדש: #אמן_עד_120 https://my.israelgives.org/he/join/Amen

היעד שלנו הוא לגייס 120,000 ש"ח בהוראות קבע חודשיות. גם עם כל מה שקורה היום בעולם אנו מלאות אמונה. אנחנו יודעות שיש אלפי א.נשים שמאמינים בדרך שלנו ומוכנים להיות שותפים שלנו לאורך זמן. אם כל אחד יתרום לפחות 25 שקלים בחודש נגיע ליעד. יחד נוכל להבטיח שאמ"ן תשאר פתוחה ותמשיך להתבסס ולצמוח.

אנו יודעות שנצליח כי אין ברירה. כי כבר יש כאן נשים. כי אי אפשר ללכת אחורה. אנו יודעות שנצליח כי אנו כאן בזכות, כי מגיע לכולנו מקום, ומגיע לכולנו לחיות בחברה שבה יש מקום כזה שנקרא אמ"ן. אנו יודעות שנצליח כי כבר עשינו יחד אתכן את הבלתי אפשרי. אנו יודעות שנצליח כי באמ"ן אנו עדות כל יום לניסים- ניסים של ריפוי, ניסים של תעצומות נפש, ניסים של נדיבות, נתינה והתגייסות. כן זה זמן משוגע לצאת לקמפיין, וכן, זה הזמן בהיסטוריה שבו אמ"ן בחרה לבוא לעולם. וזה לא סתם.

מפחיד לצאת שוב לדרך. אפילו שאני כבר יודעת שאני לא לבד. אפילו שאני כבר יודעת שהאמת של החזון הזה נוגעת לאלפי א.נשים בלב. אני צריכה כל אחת ואחת מכם. אז בואו.

ברכו אותנו שנצליח. ספרו לנו אם אתם כבר תורמים לנו בהוראת קבע. תייגו חברות וחברים שהיו אתנו מההתחלה, וכאלו שמצטרפות עכשיו.

אז איך אפשר לעזור?

כנסו עכשיו לדף הקמפיין, תרמו ושתפו. https://my.israelgives.org/he/join/Amen

אנחנו מחפשות 4800 א.נשים שיהיו שותפים שלנו בתרומה חודשית. אנחנו יודעות שזה אפשרי. ואנחנו צריכות אותך כדי שהם יגיעו אלינו עכשיו!

מצורף טופס לארוח אירוע בקהילה שלך הקורא לתמיכה חודשית- להרשמה

ולמי שרוצה להתנדב באמ"ן או לעזור לנו להוביל את הקמפיין הזה: https://www.ohela.org/joinus

תודה! תודה!

אני צריכה לשמוע כל אחד ואחת מכם עונה לי בתגובות- שזה יתכן, שזה אפשרי, שכך קורה שזו מציאות- אמן פה והיא פה כדי להשאר- #אמן_עד_120

Comments


פוסטים מומלצים
בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...
פוסטים אחרונים
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page